affiliate: rvrcasino@inbox.lv

Mystery Train

Ja tev patīk unikālas un mākslinieciski piepildītas spēles, tev noteikti jāizmēģina High 5 Games spēle Mystery Train. Tā būs spēle, kas spēs aizraut un pārsteigt ar dizainu, izmantoto skaņu celiņu un izpildījumu. Ne velti šī ir viena no populārākajām spēlēm pasaulē. High 5 Games spēļu izstrādātāji ir guvuši popularitāti visā pasaulē, pateicoties tam, ka tās komandā ir daudzpusīgi, radoši un zinoši cilvēki, kuri ir savas jomas speciālisti. Apvienojoties kopā, ir bijusi iespēja izveidot spēli, kas spēj aizraut ikvienu.

Spēles tematika ir tik tiešām aizraujoša. Iedomājies, ka atrodies vilcienā, bet pēkšņi, viens pēc otra sāk pazust pasažieri. Tev, kā spēles dalībniekam, nepieciešams tikt galā ar šo mistēriju un atklāt, kāpēc šie pasažieri ir pazuduši. Pats interesantākais – to nepieciešams paveikt pirms vilciens ir sasniedzis nākamo staciju. Spēle sastāv no pieciem tēliem – detektīvs, skaistā lēdija, noslēpumainā sieviete, karavīrs un vilciena vadītāja. Katrs no šiem tēliem tev sniegs noteiktu skaitu monētu, kuras varēsi izmantot spēlē. Uzgriežot skaistās lēdijas simbolu, tu saņemsi vislielāko monētu skaitu. Šīs monētas varēsi izmantot, lai veiktu likmes un iegūtu vēl lielāku laimestu.

Mystery train spēle sastāv no pieciem cilindriem. Uzgriežot 3 pulksteņa simbolus uz otrā, trešā un ceturtā cilindra, tu aktivizēsi bezmaksas griezienu funkciju – tev tiks piešķirti septiņi bezmaksas griezieni, kas nozīmē, ka varēsi spēlēt, neriskējot ar saviem naudas līdzekļiem, tajā pat laikā palielinot iespēju tikt pie laimes rata. Tiekot pie laimes rata, pateicoties reizinātājiem, tev ir iespējams uzgriezt nereāli apjomīgu laimestu! Spēlē ir pieejami reizinātāji no 2 līdz 100, kas nozīmē, uzgriežot reizinātāju x100, ir iespējams tikt pie iespaidīga laimesta! Tas ir to vērts.

Mystery train spēle daudzus spēlētājus spēj aizraut ne tikai ar savu sižetu, bet arī ar vizuālo grafiku. Spēlējot šo spēli, dalībnieks uz brīdi pat, iespējams, aizmirsīs, vai atrodas spēlē vai realitātē. Šim spēļu izstrādātājam ir sanācis izveidot unikālu dizainu, kas rada mistērijas un drāmas sajūtu.

Šajā spēlē ir pieejamas 40 izmaksu līnijas – minimālais likmes apjoms ir EUR 0.40. Savukārt, ja vēlaties veikt likmi par lielāku naudas summu, Mystery Train spēle to ļauj, sniedzot iespēju veikt likmi līdz pat 200 EUR. Iespaidīgi, ne tā?

High 5 Games spēļu izstrādātāji noteikti var lepoties ar savas komandas darbu. Šī ir viena no retajām spēlēm spēļu pasaulē, kura spēj noturēt uzmanību, pateicoties spēles tematikai, izmantojam skaņu celiņam un vizuālajiem efektiem. Ikviens, kurš kaut reizi uzspēlējis šo spēli, atzīst, ka tā tik tiešām ir kvalitatīva un aizraujoša. Ir vērts palīdzēt komandai atrisināt šo mistēriju un saprast, kāpēc no vilciena mistiski pazūd pasažieri. Ja palīdzēsi šo mistēriju atrisināt, tiksi bagātīgi apbalvots!